GOLF TRIPS 2021

To nejlepší, co můžeme učinit pro svého ducha i tělo, je strávit několik dnů v krásném prostředí s golfovým vozíkem před sebou, příjemnými lidmi vedle sebe a sportovní i gastronomickou zábavou všude okolo. Proto jsme i letos zorganizovali dva úspěšné výjezdy za golfem, přičemž pro příští rok chystáme hned tři ...

SUMMER TOUR 21  -

od 30.července do 2.srpna proběhla na hřištích Haugschlag, Waldviertel a Monachus letošní čtyřdílná Summer Tour. Hrálo se na netto rány v kategoriích ŹENY / MUŽI a soutěžilo se o vítězství jak v jednotlivé dny tak především o celkové pořadí v celé tour. Mezi muži zvítězil suverénně Martin Savara, mezi ženami Jana Motlíková

GARDA TOUR 21

V termínu 24 - 28 září se za účasti 16 uskutečnila tradiční Garda Tour. Hrála se celkem 4 kola - 2x na hřištích Arzaga (v kombinacích Jack Nicklaus a Gary Player), dále pak Chervo a Degli Ulivi. Tam byla tradičně Garda  Tour zakončena s následným vyhlášením celkových výsledků. Stejně jako v případě Summer Tour se hrálo v kategoriích MUŽI a ŽENY a soutěžilo se jak v jednotlivé dny, tak o celkové pořadí v celé tour. V kategorii žen zvítězila jednoznačně Dagmar Jánská, mezi muži bylo pořadí na prvních místech o posledního patu velmi těsné a nakonec po zásluze zvítězil Standa Jánský